Ubytování na ostrově Murter

Nabízíme ubytování ve dvou (tří) a čtyřlůžkových apartmánech Kosirina, Karmela a Prova, které jsou situované v bezprostřední blízkosti kotviště, v klidné lokalitě s výhledem na moře. Všechny apartmány mají terasu či velký balkon. Jsou vybaveny kompletní kuchyňkou pro vlastní vaření či je možné využít stravování v blízké restauraci s bohatým výběrem tradičních dalmátských jídel. Restaurací je v Tisnu samozřejmě nespočet, včetně té, kde se čepuje plzeňské pivo.

V ceně je kotvení charterové lodi přes ulici. Ubytování lze po dohodě objednat i samostatně bez charteru lodi.

 

Apartmány Kosirina, Karmela a Prova jsou našimi smluvními apartmány.
Na přání můžeme, díky našim chorvatským partnerům, zprostředkovat i ubytování v ostatních apartmánech v Tisnu a celé Murterské oblasti. Před poptávkou a rezervací zprostředkovaného apartmánu si prosím přečtěte Pokyny a průběh rezervace zprostředkovaného apartmánu .

V případě zájmu o ubytování kontaktujte prosím naši kancelář.


Apartmány Kosirina

Mapka umístění Apartmánu Kosirina

Apartmány Kosirina se nacházejí asi 100m před zvedacím mostem, který propojuje pevninu s ostrovem Murter. Nejbližší koupaní je možné na oblázkové pláži u tzv. villy Mazzura, vzdálené asi 300m. Pro majitele menších jachet a člunů je před domem připravené bezplatné kotvení. V domě se nachází cestovní kancelář, ve které je možné zakoupit výlety do národního parku Kornaty, na vodopády na řece Krka, do Šibeniku a pod. Prodávají se zde také letenky a lístky na meziměstskou autobusovou dopravu. Půjčují tu i jízdní kola, skútry a čluny.

V prvním a druhém patře jsou dvoulůžková studia s přistýlkou v obývacím pokoji, na kterou se vejde jedna dospělá osoba, nebo dvě děti do 12 let. V přízemí objektu se nachází velký čtyřlůžkový apartmán s terasou. Vybavení apartmánu je na vyšší úrovni. Všechny apartmány a studia jsou klimatizovány. Wi-fi síť i parkování je pro hosty bezplatné.

 
 

Apartmán "Kosirina A1, A2, A3, A4, A5, A6"

Apartmán pro 2 - 3 osoby, 33 m2, ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s přistýlkou, plně vybavená kuchyň, vana nebo sprcha, WC. Apartmán je vybaven klimatizací. TV/SAT, WI-FI zdarma. Balkon nebo terasa.

 
Ceny ubytování na noc
30.05. - 13.06. 05.09. - 03.10. 13.06. - 05.09.
50 EUR 55 EUR
přistýlka + 8,50 EUR / den přistýlka + 9 EUR / den
AKCE na období 16.5 - 30.5, 3.10 - 31.10
28 EUR
vratná kauce 100 EUR
Apartmány mají klimatizaci. V ceně není zahrnuta místní pobytová taxa pro osoby starší 12ti let 1 EUR/den, poplatek za psa 5 EUR/den.
Pošlete nám Vaší poptávku na loď v Chorvatsku spolu s ubytováním

Kosirina A1

Kosirina A2

Kosirina A3

Kosirina A4

Kosirina A5

Kosirina A6


Apartmány Karmela

Apartmány Karmela se nacházejí v druhé řadě od moře (cca 80m). Jelikož jsou na kopci, je z nich nádherný výhled na celou zátoku v Tisnu. Apartmány jsou zrekonstruované a vybaveny klimatizací.

 
 

Apartmán "Karmela" v patře

Čtyřlůžkový apartmán Karmela, 1.patro s terasou, druhá řada od moře - dvě oddělené ložnice s manželskými postelemi, koupelna, plně vybavená kuchyň, TV, klimatizace.

 
Ceny ubytování na noc
30.05. - 13.06. 05.09. - 03.10. 13.06. - 05.09.
60 EUR 70 EUR
AKCE na období 16.5 - 30.05, 03.10 - 31.10
40 EUR
vratná kauce 100 EUR
Apartmány mají klimatizaci. V ceně není zahrnuta místní pobytová taxa pro osoby starší 12ti let 1 EUR/den, poplatek za psa 5 EUR/den, poplatek za použití klimatizace 5 EUR/den, parkovné 10 EUR/týden
Pošlete nám Vaší poptávku na loď v Chorvatsku spolu s ubytováním

Karmela v patře


 

Apartmán "Karmela" v přízemí

Čtyřlůžkový apartmán Karmela, druhá řada od moře, v přízemí s terasou, dvě oddělené ložnice s manželskými postelemi, obývací prostor,koupelna, plně vybavená kuchyň, TV, klimatizace.

 
Ceny ubytování na noc
30.05. - 13.06. 05.09. - 03.10. 13.06. - 05.09.
55 EUR 60 EUR
AKCE na období 16.05 - 30.05, 03.10 - 31.10
35 EUR
vratná kauce 100 EUR
Apartmány mají klimatizaci. V ceně není zahrnuta místní pobytová taxa pro osoby starší 12ti let 1 EUR/den, poplatek za psa 5 EUR/den, poplatek za použití klimatizace 5 EUR/den, parkovné 10 EUR/týden
Pošlete nám Vaší poptávku na loď v Chorvatsku spolu s ubytováním

Karmela v přízemí


Další apartmány v Tisnu

Na základě Vašich požadavků Vám rádi zprostředkujeme apartmán kdekoli v Tisnu. Avšak vzhledem k náročnosti komunikace s chorvatskými majitely apartmánů je v případě poptávky apartmánu v Tisnu nutné dodržet následující postup:

  1. Napište nám Vaší poptávku apartmánu.
  2. My skontaktujeme partnery a jakmile obdržíme nabídku, tak Vám ji pošleme (v případě vyšších nároků může trvat déle).
  3. Od této chvíle - přijetí nabídky, máte předběžnou rezervaci ubytování na 24 h.
  4. Předběžnou rezervaci můžete do zmíněných 24 h potvrdit složením zálohy 20% či 10% (dle apartmánu) z ceny ubytování a máte rezervaci regulérní. POKUD předběžnou rezervaci NEPOTVRDÍTE, BUDE ZRUŠENA.
  5. Po úspěšné rezervaci Vám zašleme smlouvy o podnájmu (nejpozději do 1 týdne).

Během předrezervace máte rezervaci na nás. A právě na nás připadá, po nepotvrzení Vaší předrezervace do 48 h, riziko odmítnutí celého pronájmu. Děkujeme tedy za pochopení a věříme v úspěšnou spolupráci v nadcházející sezoně!Všeobecné podmínky pronájmu apartmánů

Platba: 50% při rezervaci - doplatek 4 týdny před začátkem pobytu.

Kauce: Skládá se na místě při převzetí apartmánu.

Sleva: 5% = 2 týdny (apartmány Marie a Karmela).

Předání a převzetí apartmánů: převzetí v úterý po 15 hod., předání v úterý do 9 hod., není–li domluveno jinak.

Cena obsahuje: pronájem apartmánu na 1 den včetně použití nádobí a lůžkovin, vodu, elektřinu a odvoz odpadu, závěrečný úklid apartmánů.

Pošlete nám Vaší poptávku na loď v Chorvatsku spolu s ubytováním

Naše lodě v Tisnu v reportáži TV Prima Autosalonu:

 
 
 
 

| Mapa webu | Doporučujeme: Plavba parníky v Praze